Sinds een langere tijd heb ik lucht in mijn koelsysteem. Ik kan me niet herinneren hoelang ik het al heb of wanneer het precies gestart is..
Als ik de motor start hoor je de interieur radiator flink bubbelen, als ik een minuut of 10 rij is het geluid weg, en komt het pas terug als de auto een paar uur heeft stil gestaan.
Kvs is helemaal vol, en ik heb ook niet het idee dat het ergens lekt, heb wel af en toe het systeem beetje afgetopt maar dit is nooit echt veel.
Systeem bouwt ook gewoon druk op bij warm worden.
Rara wat kan dit zijn?
Ohja, ook handig te vermelden, de interieurradiator wordt alleen nog bij de laatste 3 rode streepjes warm.. als je se 4e richting blauw doet zegmaar is de.lucht amper lauw. Bij de p8 van mijn vriendin wordt ie vamaf de helft (nog in het witte stuk) al redelijk warm